Uygun Fiyatlara Stor Perde Şıklığını Yaşayın

Smart Perde; kullanışlı Stor Perde'leri üretici firma avantajı ile siz değerli müşterilermize sunmaktadır. Kaliteli kumaş ve işçilik ürünü olan perde'lerimiz mekanlarınızın görsel zenginliğini üst seviyeye çıkarmaktadır. Uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz Stor Perdeler, piyasada 2-3 katı fiyatlarla satılmaktadır.
Perde perakendecisi değil direk üreticisi olduğumuzdan, müşterilermize kaliteli kumaş ve işçilikle ürettiğimiğiz perdeleri daha ucuza sunmaktayız. 20 Yılı aşkındır perde üretim sektöründe yeralan firmamız, üreticiden perakendeciye mantığından vazgeçerek üreticiden direk müşteriye mantığına dönmüştür, böylece müşterilerimiz aynı kalitedeki perdelere çok daha uygun fiyatlara sahip olmaktadır.
Perde fiyatlarımızı, kumaş ve işçilik kalitesini göz önüne alarak diğer firmaların perde fiyatları ile kıyaslayabilirsiniz, farkı sizlerde göreceksiniz.. Üstelik uzaktan kumandalı Perde (motorlu) seçeneklerimizde mevcuttur.

SOSYAL MEDYA: 
INSTAGRAMYOUTUBEFACEBOOK
WEB SAYFALARI: 
SMART PERDEİSTANBUL MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
WHATSAPP: 
(553) 880 70 18 

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!