Zebra perde çift katlı bir perde sistemidir. Oldukça estetik ve zarif bir görünüme sahip olmasının yanında işlevseldir. Kontrol seçeneğine bağlı olarak zinciri elle indirip kaldırarak ve yahut uzaktan kumandanızda butonlara basarak perdenizi açar ve kaparsınız. Perdenin kapalı konumunda hem içeriye ışık girmez hem de dışardan odanız/mekanınız görünmez. Hemen her mekana uyum sağlar.  Stor perdeden daha pahalı, plise ve ahşap perdeden daha ucuzdur. Motorlu / uzaktan kumandalı olarak kullanımı yaygındır.

Avantajlar

  • Kullanışlılık: Zebra perde istendiğine ışığı içeri alır. Çift katlı yapısıyla enerji tasarrufunda etkindir.
  • Estetik: İster ev, ister restoran, otel ya da ofis olsun, her mekana mükemmel uyum sağlar.
  • Çeşit: Çok sayıda renk ve desen arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Fiyatlar
Çalışma prensibimiz siz müşterimize en uygun perde sistemini özel olarak hazırlamaktır. Bize ulaşarak fiyat bilgilerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


SOSYAL MEDYA: 
INSTAGRAMYOUTUBE 
WEB SAYFALARI: 
SMART PERDEİSTANBUL MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
WHATSAPP: 
(553) 880 70 18 

Zebra Perde Modelleri

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!