Mafsallı  tente her  mekanda  kolayca  uygulanabilir  ekonomik  tente  modelimizdir.arzu  edilen ölçülerde  duvar  veya tavan  aparatlarıyla  monte  edilebilir.Sistem üzerindeki  mafsal sayesinde ileri - geri açılımı sağlanabilmektedir.Mafsallı  tente  sistemi  manuel  veya  motor sayesinde  otomatik açılıp  kapanması  mümkündür.Akrilik  veya polyester (pvc )  kumaş  seçenekleri  mevcuttur.
 
Körüklü ve dekoratif Tente
körüklü  tente  yanlarının kapalı olması nedeniyle, yanlardan gelen güneşi tamamen kesen dekoratif görünümlü tente sistemidir. Körüklü tente modeli; dükkan, cam önü, balkon, kapı girişleri, tarihi mekanlar vb. yerlere konsept itibarıyla şık bir görsellik  sağlamakla beraber, mekanı güneş ve yağmurdan korumaktadır.elektrostatik  fırın  boyalı  demir  aksamı  sayesinde  sağlamlık ve temiz  dış  görünüm sağlamaktadır.körüklü  tente  üzerine monte  edilen makaralardan  geçen  ip  yardımıyla  çekerek  manuel  açılıp  kapanmaktadır.
 
Çift Açılır Tente
Çift açılır mafsallı tente ( Kartal Tente) , genellikle geniş ve büyük mekanlar ; bahçeler, teraslar, cafe ve restaurantlar gibi yerler için idealdir.Sistem İki  profil üzerine, orta kayıt ve üst koruma şapkası ile sağa-sola açılır mekanizmalı   tente  sistemi  şeklinde  imal  edilir.çift  açılır  tente  6mt X 6mt   ebatında  bir  sistemin  hareketli  halde  yer  değiştirmesine  uygun  tekerlekli  imal  edilebilmektedir.toplandığında  minimum yer  kaplanması  sağladığı  için açık meydanlarda rahatlıkla  kullanılabilir.
 
Kasetli Tente
Kasetli  tente  uygulandığı cephe ile bütünleşen, tente mekanizmasını ve kumaşı dış etkenlerden tam olarak koruyabilen,  modern kompakt kasası  ile dekoratif  ve  uzun ömürlü tente  sistemidir. Kasetli tente kapalı konumdayken, kumaşını ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından tam korur.Bu sayede özellikle kış boyunca çoğunlukla kapalı tutulan tentenin sezonluk bakım ihtiyacı en aza iner.
 

Tente Modelleri Modelleri

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!