Güneşlik perde sunscreen, screen perde ve güneş kırıcı gibi değişik isimlerle anılır. Bu perdeyi özel kılan kumaşıdır. Uygulama mekanlarının güneş gözlüğü olarak düşünebilirsiniz. Çok ışık alan mekanlarda için UV ışınlarının tutması ile sağlık, ve ışığın en az  %86’sının bloklanması ile de enerji tasarrufu ve mekan rahatlığı açısından etkilidirler. İthal Fransız elyafından imal edilen spefisik bir malzeme kullanılarak üretilirler. Alev almaz ve kir tutmaz. Karartma perdeler ile beraber kullanılmaları yaygındır.

 
Çeşitler
Güneşlik perdeler genelde iki perde sisteminde tercih edilir: Stor Perde ve Dikey Perde. Storlu sisteme kısaca güneşlik stor ya da screen perde denir. İster dikey, ister stor sistemde olsun tüm güneşlik perdelerde motorlu sistem uygulanabilmektedir.
 
Avantajlar
  • Düşük fiyat…. Sunscreen fiyatları son derece uygundur. (teklif alın)
  • Dekoratif: Saydam görünümleri hem mekanı modern hem de dekoratif kılar.
  • Dayanıklı: Kolay bozulmaz, uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA: 
INSTAGRAMYOUTUBE 
WEB SAYFALARI: 
SMART PERDEİSTANBUL MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
WHATSAPP: 
(553) 880 70 18 

Sunscreen Perde Modelleri

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!