Stor perdeler ülkemizde en çok tercih edilen perde sistemleridir. Bu sistemde perde bir rulonun etrafında sarılır. Perdenin yanında salınan bir zincir vasıtasıyla perde toplanır. Ayrıca yaylı kontrol mümkündür. Bu manuel (elle) kontrollerin yanısıra motorlu stor perde kullanımı da yaygındır. Özellikle perde ölçüsü büyüdükçe motorluuzaktan kumandalı sistem daha tercih edilir olur. Oteller, ofisler ve iş yerlerinin yanı sıra bir çok mekan için ideal perde sistemi tercihidir. Stor perdelerin farklı çeşitleri söz konusudur. Standart stor polyester kumaşa sahipken, şeffaf görünümlü sunscreen ve sıfır ışık geçirgenliğine sahip blackout perdeler diğer seçeneklerdir. Ayrıca zip stor dış mekanda, projeksiyon perdesi sunum odalarında uygulanır. Smart Perde, ihtiyacınız ne olursa olsun size stor çözümü üretebilir, beklentilerinize profesyonel ve tatminkar yanıtlar verebilir. Bilgi ve stor perde fiyat almak için lütfen  bize ulaşınız

Çeşitler
Stor perdenin bu kadar popüler olması boşuna değildir. Her mekan için, her zevk için bir stor perde bulmak kolaydır. Sayısız renk ve desen seçeneği arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Bunlar da yeterli olmazsa bize göndereceğiniz bilgisayar formatındaki (JPG, PNG vb.) perde üzerine baskı yapabiliriz. Ayrıca saydam görünümlü güneşlik ya da sıfır ışık girişli karartma perde diğer popüler stor perde çeşitleridir.

Avantajlar

  • Düşük fiyat: Stor perde fiyatları son derece uygundur. (teklif alın)
  • Zengin Seçenek: Sayısız renk ve desen seçeneği, arklı kumaşlar..şantug hastane, otel, restoran, ofisler, okullara her mekana uyum sağlar.
  • Estetik: Stor perdeler mekanlara uyum sağlayan şık sistemlerdir.
  • Dayanıklı: Kolay bozulmaz, uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

Fiyatlar
Çalışma prensibimiz siz müşterimize en uygun perde sistemini özel olarak hazırlamaktır. Bize ulaşarak fiyat bilgilerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


SOSYAL MEDYA: 
INSTAGRAMYOUTUBE 
WEB SAYFALARI: 
SMART PERDEİSTANBUL MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
WHATSAPP: 
(553) 880 70 18 

Stor Perde Modelleri

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!