Sahnelerde tercih edilen büyük ebatlardaki perde sistemleridir. Ölçüm, üretim ve kurulum aşamalarının tamamı büyük bir özen ve yetkinliğı zorunlu kılar. Kumaş uluslararası standartlara uygun nitelikte olmalıdır -Yangına karşı dayanıklılık gibi. Gelişmiş ülkelerde muslin kumaşı bu tür uygulamalar için en etkili çözümlerden biri kabul edilir ve Smart Perde tarafından da kullanılır.

Motorize sistemler uzaktan kumanda ile kontrol edilirler. Geniş ebatlarda çift motorlu kurulum tercih edilir. Somfy, Mosel veya Elero markalı motorlar ilgili sahne perdesi projesine göre tercih edilir. İstenilen boyutta üretim ve montaj yapılabilmektedir. Sahne perdesi projesinde önemli olan müşteri tercihlerinin yapılan en uygun ve verimli şekilde işe yansıtılmasıdır. Smart Perde, deneyimi ve referanslarıyla her türlü beklentilerinize yanı verebilecek durumdadır. 


SOSYAL MEDYA: 
INSTAGRAMYOUTUBE 
WEB SAYFALARI: 
SMART PERDEİSTANBUL MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
WHATSAPP: 
(553) 880 70 18 

Sahne Perdesi Modelleri

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!