Plisse veya pilise perde olarak da adlandırılabilirlerse de doğru şekli plise perde olarak kabul edilir. Düette perdeyle büyük ölçüde aynıdır. Bir mühendislik harikası olarak kabul edilebilir. Yaklaşık otuz yıllık bir geçmişi olan bir perde sistemidir. Hunter Douglas tarafından geliştirilmiştir. Özel petekli yapıları sayesinde oda sıcaklığında stabilite ve enerji tasarrufu sağlar. Işık filtreleme ve oda karartmada etkin çözümlerdir ve son derece estetik bir görünüme sahiptir. Motorlu/uzaktan kumandalı kullanımları yaygındır. Daha çok villalarda, yalılarda ve lüks restoranlar ve otellerde kendine yer bulur.

Avantajlar

  • Üstün: Kusursuz perde sistemi, modern ve efektif dizayn.
  • Dayanıklı: Kolay bozulmaz, uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.
  • Dekoratif: Son derece şık perdelerdir. Enerji Tasarrufu: Tasarım ilkeleri gereği enerji sarfiyatınızı azaltmanıza yardımcı olur.
  • Dayanıklı: Uzun süre bozulmaz, ilk günkü kadar kullanışlı kalır.

Fiyatlar
Çalışma prensibimiz siz müşterimize en uygun perde sistemini özel olarak hazırlamaktır. Bize ulaşarak fiyat bilgilerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


SOSYAL MEDYA: 
INSTAGRAMYOUTUBE 
WEB SAYFALARI: 
SMART PERDEİSTANBUL MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
WHATSAPP: 
(553) 880 70 18 

Plise Perde Modelleri

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!