Yılın oniki ayı kullanabileceğiniz bir tente sistemidir. Pergola tente diğer tente sistemlerinin kapatamadığı daha geniş alanları çok rahatlıkla işlevsel hale getirebileceğimiz bir tente modelidir. Sistemin tamamı alüminyum profillerden oluşmaktadır. Sistem ışıklandırması ve açılıp kapanması kumanda ile yapılabilinmektedir. 

3 katmalı balcout kumaşı sayesinde sıcak ve soğuk hava şartlarını uygun hale getirmek mümkün olmaktadır. Opsiyonel olarak ürünün etrafı şeffaf mika veya katlanır cam sistemleriyle kapatılarak tam kapalı ortamlar oluşturulur. (Açık hava sigara içme alanları)

SOSYAL MEDYA: 
INSTAGRAMYOUTUBE 
WEB SAYFALARI: 
SMART PERDEİSTANBUL MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
WHATSAPP: 
(553) 880 70 18 

Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Modelleri

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!