Kış bahçelerinde mekanizmalı perde sistemleridir. Ülkemizde son yıllarda artan bir ilgi ile karşılanmakta/yaygınlaşmakta olan kış bahçelerine rahatlık ve konfor sağlamalarının yanında estetik ve modern görüntülerinin en önemli unsurlarındandır biridirler.
 
Neden Kış Bahçesi Perdesi?
Güneşin rahatsız edici parlaklığını engelleme, ortam sıcaklığında stabiliteyi sağlama, mahremiyet temini, UV ışın bloklanması ve elbette mekan dekoruna zarif bir dokunuş elde etme gibi nedenler vardır. Bir kış bahçesi perdesinin efektif bir şekilde çalışabilmesi için, en küçük bileşenin bile son derece kaliteli olması ve özenle kurulması gerekir. Kış bahçesi perdesi son derece profesyonel ve zahmetli bir iştir. Fakat tamamlanan bir proje sonunda ortaya çıkan zerafet görülmeye değerdir.
Smar Perde, kış bahçesi perdelerinin üretimini ve kurulumunu sağlamakta ve müşterilerle proje temelinde çalışmalarını yürütmektedir. Her çalışma ayrı bir proje olarak kendi koşulları içinde değerlendirilir. Sistemlerimiz üç yıl boyunca garanti kapsamındadır.Lütfen detaylı bir bilgilendirmenin yanında fiyat almak için bize ulaşınız.
Hangi perde sistemi?
Kış bahçesi perdeleri, villaların arka bahçe kısımları, kafeteryalar, otel lobileri, restorantlar gibi bir çok farklı mekanlarda kullanılır. Kulanılacak perde seçimi, müşteri tercihine göre belirlenir. Sunscreen (güneş kırıcı), bambu (hasır/ahşap stor), plise/duette en sıklıkla uygulanan sistemlerdir. Hangi sistemin seçileceğine ilişkin, zeminin müsaitliği, ışık filtreleme opsiyonu, görüntü estetiği gibi parametreler gözönüne alınır. Bu konularda tereddüt yaşıyorsanız lütfen bilgi ve yönlendirme almak için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Bir kış bahçesi perdesi sistemi ölçülerine göre motorlu ya da manuel kontrollü olabilir. Aşağıdaki videoda örnek bir motorlu kış bahçesi perdesi gösterilmektedir.
Motorlu Kış Bahçesi Perdesi
Örnek bir kış bahçesi perdesinin uzaktan kumandalı kontrolü görülmektedir Somfy, Mosel ve Elero marka motorlar projeye göre tercih edilir. Tüm otomatik perde sistemlerimiz müşterilerimizin beğenisini kazanmakta, uzun yıllar boyunca memnuniyetle kullanılmaktadır.
Sadece üst camekanları kapatan spesifik perde sistemleri perdesmart.com'da “tavan perdesi” sayfasında incelenmektedir.
Kış bahçelerinde en çok kullanılan sistemler: Sunscreen stor ve plise perde perde dir.

SOSYAL MEDYA: 
INSTAGRAMYOUTUBE 
WEB SAYFALARI: 
SMART PERDEİSTANBUL MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
WHATSAPP: 
(553) 880 70 18 

Kış Bahçesi Perdesi Modelleri

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!