Klasik bir perde seçimi olarak, son derece geniş renk ve uygulama seçenekleri ile günümüzde daha çok evlerde ve otellerde tercih edilmektedir. Hayli geniş yelpazedeki materyal seçenekleri için aradağınız çözümü Smart Perde size sunuyor. Organzeden ketene kadar opsiyonlar gereksinimlerinizi karşılayacak durumda.

Katlamalı perdeler, ışığın yanı sıra özellikle sıcaklık denetiminde etkili bir çözümdür. En çok öne çıkan yönü bu tür bir işlevsellikten öte, mekana modern ve stilize bir görünüm kazandırmasıdır. Genelde iple veya zincirle konumu ayarlanır, plastik veya metal zincirler tercih edilebilir. Motorlu denetim (kumanda ve/veya buton) de diğer tüm mekanizmalı perde sistemlerinde olduğu gibi mümkündür.

Perde sisteminin katlanmasında pratik bir çözüm olarak çubuklar kullanılırsa bu sistemler çubuklu katlamalı perde olarak adlandırılır. Aşama aşama kaldırılan perde, düzenli bir şekilde toplanır. Görünüm olarak da son derece estetiktir. Otellerde sıklıkla tercih edilir.

SOSYAL MEDYA: 
INSTAGRAMYOUTUBE 
WEB SAYFALARI: 
SMART PERDEİSTANBUL MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
WHATSAPP: 
(553) 880 70 18 

Katlamalı Perde Modelleri

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!