Işık denetiminde etkili çözümlerdir. Jaluziler için çok sayıda renk ve opsiyon vardır. Motorlu/uzaktan kumandalı opsiyonu sunulmaktadır. Perde modellerinin artıları/eksileriyle detaylı değerlendirmek için perde karşılaştırma tablosunu inceleyebilirsiniz.

Jaluzi Nerelerde Kullanılır?
Jaluziler hemen hemen her mekanda, özellikle ofislerde sıklıkla tercih edilmektedir. Çift cam arası jaluzi perde uygulaması mükemmel sonuç vermektedir. Ofis bölmelendirmesi gibi spesifik uygulamalarda da hayli revaçtadır. Bunun yanısıra bilhassa küçük alanlarda jaluzi kullanımı önerilir, zor ortam koşullarında ve geniş uygulama alanlarında dikey perdeler daha uygun çözümler olabilir. Mekanınıza hangi perde sisteminin uygun olacağına karar vermekte zorlanıyorsanız perde seçimi sayfasını inceleyiniz ya da bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. 16mm (mikro) ve 25mm (standart) bant genişliği ile üretim yapılmaktadır. 50mm lik perdeler ise diğer ikisine nazaran daha az tercih edilir.

Çeşitler
Perfore Jaluzi Perde: Delikli yapısı sayesinde kapandığında bile dışarıyı görmeniz mümkün olur.İşlevine uygun alanlarda kullanılmaktadır. Mikro Jaluzi Perde: Çok ince bantlardan oluşan ve değişik renk seçenekleriyle zarif ve dekoratif görünen modellerdir. Ziggle/Sabitlemeli Jaluzi Perde: Eğimli sabit camlar ve açılır kanat camlarında kullanılan zigıl sistemidir.Jaluzinin kenarlarına makinada delik açılır ve çelik tel gerdirelerek sabitlenir. Çift Cam Arası Jaluzi Perde: Kusursuz bir sistemdir. Perde sistemi camlar arasına gömüldüğü için asla kirlenmez ve kolaylıkla yıpranmaz.

Avantajlar

  • Düşük fiyat: Jaluzi fiyatları son derece uygundur. (teklif alın)
  • Mahremiyet: Kapandığında tam gizlilik sağlar.
  • Işık kontrolü: Mükemmel ışık kontrolü. Açıyı istediğiniz gibi ayarlayın, içeri giren ışığın mikatını belirleyin.

Fiyatlar
Çalışma prensibimiz siz müşterimize en uygun perde sistemini özel olarak hazırlamaktır. Bize ulaşarak fiyat bilgilerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA: 
INSTAGRAMYOUTUBE 
WEB SAYFALARI: 
SMART PERDEİSTANBUL MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
WHATSAPP: 
(553) 880 70 18 Jaluzi Perde Modelleri

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!