Dikey perde gerçek bir perde sisteminin tanımıdır. Hem perde slatlarını (dik uzanan parçalar) istediğiniz gibi açarak ve kapatarak, istediğiniz açıya getirirsiniz hem de perdeyi bir tarafa toplayabilirsiniz. Böylesi bir kontrol imkanı içeri girecek ısı ve ışığa hükmedebilmenizi sağlar. Dikey perde için PVC veya kumaş kullanılabilir. PVC slatlar(dikey bantlar) 90mm, kumaşlarsa 90 veya 127 mm genişliktedir.

Çeşitler
Hastane perdesi olarak kullanımı yaygındır. Kumaş, PVC ya da ahşap malzemeden yapılabilir. Veya dijital baskı uygulanabilir. Bu durumda müşterimiz bize yüksek çözünürlüklü bir resim gönderir(JPG, BMP vb. formatlarda).

Avantajlar

  • Fonksiyonellik: Perdeyi ister elle, ister motorlu/uzaktan kumandalı sistemle kontrol edin, dikey perde bir perde sisteminden beklediğiniz her şeyi sunar.
  • Dayanıklılık ve esneklik: Her koşula uyumludur, ve uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Dar, geniş, eğimli, yüksek veya alçak, dikey perde her ortama kurulabilir, zorlu koşullarda iyi sonuçlar verir.
  • Çeşit: Dikey perde modelleri çok sayıda renk ve desen seçeneğine sahiptir.

Fiyatlar
 Çalışma prensibimiz siz müşterimize en uygun perde sistemini özel olarak hazırlamaktır. . Bize ulaşarak fiyat bilgilerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA: 
INSTAGRAMYOUTUBE 
WEB SAYFALARI: 
SMART PERDEİSTANBUL MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
WHATSAPP: 
(553) 880 70 18 

Dikey Perde Modelleri

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!