Dekoratif bir görünüme sahip olan ahşap perdeler mekanla bütünleştiğinde mükemmel görünmektedir. Manuel kontrol mümkünse de genellikle uzaktan kumandalı (motorlu) olarak tercih edilir. Ahşap jaluzi için gerekli olan slatlar, tropikal bölgelerde yetişen ağaçlardan özel olarak üretilip ithal edilmektedir. Slatların kullanım şartlarına uygun olmaması durumunda, renk solması ve güneşten dolayı dönmeler meydana gelebilir. Bu yüzden ahşap jaluzide kalite, diğer perde sistemlerine göre daha önemlidir. Smart Perde, dünya standartlarındaki ahşap perde sistemlerini sizin için hazır hale getiriyor. Bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Çeşitler
En bilinen çeşidi Ahşap jaluzi perdedir. Ahşap perdeler 25mm 35mm ve 50mm olarak üretilirler. Ayrıca dikey perde için ahşap kullanılabilir. Ancak dikey ahşap perdeler jaluziler kadar yaygın değillerdir. Ahşap perde ayrıca yapay malzemeden yapılabilir (faux). Bu sistem aynen ahşap gibi görünür ancak sert kompozit materyalden üretilir. Diğer bir çeşit, boyalı sistemlerdir. Ahşap perdenizi istediğiniz renge boyatabilirsiniz.

Avantajlar

  • Dekoratif: Ahşap perdeler ofis, ev, restoran farketmez, kurulduklara ortama dekoratif kılarlar. Işık denetimi: Ahşap perdenizi uzaktan kumanda ya da zincirle konumlandırarak içeri ne kadar ışık gireceğini, açıyı ayarlayabilirsiniz.
  • Dayanıklı: Ağaç zor koşullara dayanıklıdır. Uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

Fiyatlar
Çalışma prensibimiz siz müşterimize en uygun perde sistemini özel olarak hazırlamaktır. Bize ulaşarak fiyat bilgilerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


SOSYAL MEDYA: 
INSTAGRAMYOUTUBE 
WEB SAYFALARI: 
SMART PERDEİSTANBUL MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
WHATSAPP:
(553) 880 70 18 

Ahşap Perde Modelleri

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!