Hakkımızda

Perde sektöründe 20 yılı aşan tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunan Smart Perde ailesi, bugüne  kadar yüzlerce mekanda (Ev, Ofis/İşyeri, Toplantı Salonları, Otel, Restoran/Cafe ve Mağaza/Showroom vb ) binlerce ürünü ile kaliteden ödün vermeden  boy göstermiştir. Bu süreçte firmamıza göstermiş olduğunuz teveccühünüzden dolayı, siz değerli müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

Smart Perde müşteri potansiyeli ve kaliteli tecrübesi ile sektörde kendisine yer edinmiş ve zamanla bu yerini sağlamlaştırmıştır. Hedefimiz henüz Smart Perde ürünlerini kullanmamış mekanları, kaliteli perde  ile tanıştırarak mekanına değer veren müşteri portföyümüzü genişletmek.

Akıllı perde tercihin adresi olan firmamız, mekanlarınızı perde sanatı ile buluşturuyor. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak yada diğer sorularınız için bizlere 7/24 WhatsApp (553 880 70 18),  web, info@smartperde.com adresinden ulaşabilirsiniz.  Formu doldurarak randevu alabilir, böylece isteğinize göre sizi arayabilir yada arzu ettiğiniz bir tarihte uzman ekibimiz sizleri ziyaret ederek mekanlarınız için en uygun perdeyi birlikte seçebiliriz.

SOSYAL MEDYA: 
INSTAGRAMYOUTUBE FACEBOOK
WEB SAYFALARI: 
SMART PERDEİSTANBUL MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
WHATSAPP: 
(553) 880 70 18 

PERDE SMART'I SEÇENLER


100%

GÜVENİRLİK

95%

ÜRÜN DESTEĞİ

90%

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

95%

ÜRÜN DAĞITIM

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!