Zebra Perde Temizliği

Zebra perde modelleri otel, ofis ya da benzeri alanlarda sıkça karşımıza çıkmaktadır. Yenilikçi tasarımdan hoşlanan kullanıcılar tarafından bu perdeler evde de tercih edilmektedir. Kaliteli kumaşları ile farklı dekorasyon tiplerine kolay bir şekilde uyum sağlayan zebra perde modelleri bir taraftan yalıtım sağlarken diğer taraftan da odaya girecek olan güneş ışığını da ayarlamanın önünü açmaktadır. Kolay silinebilen ve genellikle iz tutmayan kumaşlardan tercih edilen perde modelleri evlerde de kullanılabilmektedir. Her alana kolay bir şekilde uygulanabilen ve modern tasarıma sahip olan zebra perdeler kullanıldığı ortama kendine has bir hava katmaktadır. Bu sayede evin veya ofisin ortamına da ayak uydurabilmektedir.

 
Zebra Perde Temizliği Nasıl Yapılır
Zebra perdeler yapıları gereği kolay kirlenmemektedir. Bu perdeler ayrıca ütü gerektirmediğinden dolayı bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Perdenin kullanımı temizliğine de doğrudan etki etmektedir. Perde çeşitlerinde kullanılan kumaşlar uzun süre temizliğini korumaktadır. Diğer taraftan perde sürekli hareket halinde olduğu için üzerlerinde çok daha az toz birikmektedir. Zebra perdeler bulundukları yerden ayrılmadan hafif nemli bir bez ya da sünger ile silinebilmektedir. Kullanıcılar perdelerini isterlerse deterjan ile de temizleyebilir. Perdelerini evde temizlemekten hoşlanmayan kullanıcılar ise bunun için kuru temizlemecilere, halı yıkamacılarına ve perdecilere perdelerini temizletebilir.

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!