Stor Perde Temizliği

Stor perdeler yapıları gereği uzun süreli kullanıma uygundur. Perde kumaşı özel olarak apre adı verilen bir uygulama ile kaplanır. Bu sayede kumaş kırılmaz, kırışmaz ve kolay kolay kirlenmez. Bu uygulama stor perdelere işlevsellik kazandırır. Apre uygulaması stor perdeye farklı özellikler kazandırır. Alev almama özelliği, antibakteriyel koruma ya da sim gibi özellikler apre uygulaması ile eklenir. Stor perdelere apreden sonra PVC uygulaması da yapılır. PVC uygulaması yapılan perdelerin ışık geçirgenliğinin iyi hesap edilmesi gerekir. Işık ya da aydınlatma sorunu olan bir ortamda PVC kaplamalı stor perde tercih edilmemesi gerekir. Perde seçimi yaparken mekana, ışıklandırmaya ve kullanım sıklığına bakmak doğru olur. Kalabalık alanlarda ya da geniş camlarda motorlu sistemler tercih edilir. Kullanımın yoğun olduğu alanlarda stor perde uzun süre kir tutmaması sebebiyle de seçilebilir.

 
Stor Perde Temizliği
Stor perde tercih eden kişiler bu perdeleri uzunca yıllar kullanmayı planlar. Perdenin hem kolay temizlenmesi hem de uzun ömürlü olması kullanımda dikkat çeken unsurlar arasında yer alır. Stor perdeler kolay kir tutmazlar. Kir tutmamayı sağlayan yegane şey apre uygulamasıdır. Perdenin temizliğinin de bir perdeci tarafından yapılmasının nedeni de yine apredir. Stor perde hiçbir şekilde katlanmadan ya da kırıştırılmadan dikkatli bir şekilde temizlenmelidir. Bu perdeler mekanizma ve kumaş olarak iki bölümden oluşur. Mekanizmaya sahip olan kişiler istedikleri zaman kumaş değişikliği yapabilirler. Bu durum stor perde kullanmayı sevenler ve özellikle tercih edenler için yıllarca kullanabilecekleri perdelere sahip olmak anlamına gelir. Her alana rahatlıkla uyum sağlayan ofis, ev hatta kafe ayırt etmeksizin tercih edilebilen stor perde çeşitleri ile alanlarınızın uzun yıllar boyunca şık olmasını sağlayabilirsiniz.

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!