Jaluzi Perde Temizliği

Günümüzde kullanıldığı alana ya da malzemesine göre sınıflandırılmakta olan jaluzi modellerinde genel olarak ahşap ve metal jaluziler dekorasyon konusunda bir adım öne çıkmaktadır. Metal modellerin kolay temizlenebilmesi ve kullanım rahatlığı sunması onları daha tercih edilebilir kılmaktadır. Ahşap jaluzi modellerinin ise kullanıldığı ortamın dekorasyonuna uyması ve ortama farklı bir renk katması ahşap detay sevenler için vazgeçilmez niteliği taşır. Her ne kadar jaluzinin ömrü kullanıma ve malzemeye bağlı olsa da jaluzilerin oldukça uzun bir kullanım ömrü vardır. Son derece kolay bir temizlik imkanı sunan jaluzi perdeler kullanıldıkları ortama kendi havalarını yansıtmaktadır. Perdelerin ayarlanabilir sisteme sahip olması gün ışında veya gece kolay bir şekilde kullanım sağlar. Perdeyi oluşturan levhaların durma pozisyonu dışarıdan bakıldığında içerisinin görülmesine engel olacaktır. Bu sayede perdeler gece ve gündüz rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 
Jaluzi Perde Temizliği
Mekanizmaya sahip perdelerin hepsi kolay bir temizleme yöntemine sahiptir. Jaluziler ise mekanizmalı perdeler içerisinde en kolay temizlenebilen modellerin içerisinde başta gelmektedir. Ahşap, plastik ya da metal malzemeye de sahip olsa toz alma aparatları ya da mikro fiber bezler ile kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Ahşap jaluzilerin ömrünü uzatmak için nemli bir bezle sildikten sonra kurulanması gerekmektedir. Temizlik işleminden sonra ahşap koruyucu deterjanlar ile jaluzinin uzun yıllar boyu bozulmamasını sağlamaktadır. Jaluzilerin dikkatli bir şekilde temizlenmesi için buharlı temizlik makineleri veya elektrik süpürgesi kullanılabilir. Emiş gücü ayarlanabilen elektrikli süpürgeler ile düşük emiş gücünde temizlenen jaluziler uzun süre kir tutmadan kullanılabilir.

Plise Perde Katlamalı Perde Japon Perde Jaluzi Perde Ahşap Perde Dikey Perde Kış Bahçesi Perdesi Sahne Perdesi Zebra Perde Tente Modelleri Tavan ve Çatı Perde Sistemi Stor Perde Projeksiyon Perde Tül Perde Sunscreen Perde Motorlu Stor Perde Hangi Perdeyi Seçmeliyim Blackout Stor Perdeler Stor Perde Kapama Perde Zip Perde Perde Tarihi Blackout Perde Temizliği Stor Perde Temizliği Jaluzi Perde Temizliği Zebra Perde Temizliği Dijital Baskılı Perde Otomatik Kapama Pergola ve Raylı Sistem Motorlu Perde

Hemen Arayın +90 0553-880-7018 ve büyük perde indiriminden yararlanın!

Smart Perde, Perde'de Akıllı Tercihin Adresi!